Remo-Land, ul. Drewnowska 47a/6, 91-002 Łódź

Tapetowanie Łódź

Tapetowanie Łódź

Jak wygląda nasze tapetowanie? Łódź jest miastem, w którym działamy

Tapetowanie to ważny element prac wykończeniowych. Doskonale położone tapety dodają wnętrzu charakteru. Na wstępie pomożemy ci wybrać odpowiedni typ tapety – na przykład we wnętrzach o podniesionym poziomie wilgotności optymalne są tapety winylowe. Odznaczają się one bardzo dużą wytrzymałością, możliwe jest nawet szorowanie ich. Można wybrać również tapety flizelinowe, papierowe lub materiałowe. Na dalszym etapie dobierzemy jak najlepszy klej. Następnie sprawdzimy, czy podłoże jest gładkie suche i czyste, a jeżeli, nie to doprowadzimy je do takiego stanu – na przykład jeśli ściany są świeżo otynkowane, należy trochę odczekać. Mamy na tyle duże doświadczenie w usługach tapetowania w Łodzi, że zawsze optymalnie dobieramy metodę oraz narzędzia pracy. Jeśli po tynkowaniu na ścianie pojawiły się pęknięcia, należy je zlikwidować – w takich sytuacjach stosujemy środki zespalające, a łuszczący się tynk szlifujemy. W sytuacji, gdy mamy za zadanie położyć nową tapetę na miejscu starej, dokładnie pozbywamy się pozostałości przed rozpoczęciem pracy. W tym celu używamy na przykład chemicznych środków do usuwania tapet. Następnie sprawdzamy chłonność ścian. Bezpośrednio przed klejeniem przycinamy tapety na przykład za pomocą noża tapicerskiego. Wszystkie czynności wykonujemy bardzo precyzyjnie.

Dlaczego tak efektywnie świadczymy usługi tapetowania?

Kiedyś rezygnowano z malowania i decydowano się na tapetowanie, by zakryć krzywe fragmenty ścian. Dziś wybór atrakcyjnych tapet jest naprawdę imponujący. Decydując się na remont mieszkania, warto zastanowić się, czy nie wytapetować przynajmniej niektórych pomieszczeń. Firma Remo-Land dysponuje najbardziej wykwalifikowanymi w Łodzi specjalistami. Wystarczy tylko, że sam wybierzesz rodzaj tapety, a nasi specjaliści obliczą, ile materiału należy kupić, by go nie zabrakło, ale także nie zostało zbyt wiele.

Co składa się na cenę tapetowania ścian na terenie miasta Łódź?

Usługi tapetowania w Łodzi to nie tylko położenie tapet, a również wiele działań wiążących się z przygotowaniem podłoża oraz jego wykończeniem. Ostateczna suma uzależniona jest zatem zarówno od ceny tapet, jak i nakładu pracy oraz dodatkowych działań takich jak:

  • usunięcie starych powłok malarskich,
  • oczyszczenie ścian,
  • usunięcie starych tapet,
  • naprawa ubytków oraz uszkodzeń,
  • gruntowanie ścian.

Jaki rodzaj tapety wybrać, decydując się na tapetowanie ścian? Łódź i okolice to miejsca, w których mamy wszechstronne doświadczenie

Liczy się nie tylko kolorystyka i wzór – ważny jest również wybór związany z materiałem. Jak wspomnieliśmy, w pomieszczeniach z dużym poziomem wilgoci dobrze sprawdzają się tapety winylowe, które nie sprawiają żadnego problemu z czyszczeniem. Tapety papierowe często wybiera się do pokoi dziecięcych, a flizelinowe mają efektowne powierzchnie, dlatego świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których przyjmujemy gości. Chętnie doradzimy Ci, co jest najbardziej opłacalne w Twojej sytuacji.

Jakie korzyści niesie skorzystanie z naszej usługi tapetowania w Łodzi?

Jeżeli mieszkasz w Łodzi i interesują Cię usługi tapetowania, skorzystaj z naszej oferty. Nie grożą Ci żadne nieprzewidziane wydatki – dokładnie przygotowujemy powierzchnie ścian i dysponujemy w pełni profesjonalnymi narzędziami. Świetnie opanowaliśmy technikę klejenia tapet, dzięki czemu nasza praca odznacza się wysoką precyzją.

Za każdym razem gwarantujemy Ci bezpłatną wycenę. Robimy to z uwzględnieniem Twoich indywidualnych preferencji.

Pracę w naszej firmie wykonują tylko wykwalifikowani specjaliści. Ich umiejętności pozwalają w najbardziej wydajny sposób wykorzystywać sprzęt do pracy.

Tapetowanie ścian Łódź

Jakie plusy ma tapetowanie? Łódź i okolice mogą to sprawdzić dzięki naszym usługom

Tapety ścienne pomagają zakrywać wszelkie niedoskonałości, dlatego szczególnie w starszych mieszkaniach i kamienicach jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli mury są chropowate i nierówne, często przed tapetowaniem konieczne są dodatkowe zabiegi, na przykład gipsowanie i szlifowanie.

Tapetowanie ścian gwarantuje także, że ich powierzchnia będzie cieplejsza w dotyku. Polecane są one szczególnie w miejscach, gdzie stoją łóżka, sofy i inne meble do spania.

Zdecydowanym atutem tapetowania jest różnorodność wzorów. Tapety ścienne sprzedawane są w różnych wzorach, fakturach i wersjach kolorystycznych oraz mają różną grubość.

Tapety ścienne można przykleić do ścian szybko i sprawnie za pomocą specjalnego kleju. Dzięki temu montaż wykonujemy bardzo precyzyjnie.

Podsumowanie naszej oferty tapetowania w Łodzi

Świadczymy w pełni profesjonalne usługi wykończeniowe, między innymi tapetowanie. Wykazujemy się bardzo dużą precyzją oraz, co ważne, zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje klientów. Nie ograniczamy naszej pracy jedynie do samego procesu nakładania tapet. Fachowo doradzamy, a także kupujemy wszystkie potrzebne produkty. Zatem nie musisz się niczym martwić, jeśli wybierasz właśnie nasze usługi tapetowania w Łodzi. Zgrany zespół pracowników naszej firmy za każdym razem wywiązuje się w stu procentach z treści umowy, a mieszkania klientów pięknieją. Tapetowanie wymaga maksymalnej precyzji – z nami masz gwarancję solidnie wykonanej pracy. Zaufaj naszym specjalistom, a przekonasz się, że remont mieszkania to świetna decyzja.


Szukasz najlepszego partnera do prac remontowych?