Remo-Land, ul. Drewnowska 47a/6, 91-002 Łódź

O firmie

REMO-LAND to firma remontowa z tradycjami o dużym doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Zapracowaliśmy sobie na zaufanie bardzo wielu klientów z całej Polski dzięki temu, że każde zlecenie jest dla nas ważne i do wszystkich podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem. Koszty realizacji zamówienia stanowią zawsze kwestię indywidualną, jednak abyście nie byli Państwo zaskoczeni, zawsze proponujemy przygotowanie wstępnego kosztorysu.

Przedmiotem działalności firmy REMO - LAND są kompleksowe usługi remontowe. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Łodzi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wykonujemy usługi remontowe i budowlane najwyższej jakości. Nasz profesjonalnie dobrany zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantuje solidność wykonania prac.

Firma REMO-LAND, w zakresie nowoczesnych remontów wnętrz i elewacji, pomaga inwestorowi wybrać odpowiednie technologie remontowania. Możecie także zobaczyć, jak Wasz dom lub mieszkanie będzie wyglądało po remoncie, ponieważ współpracujemy z architektami którzy na życzenie mogą zaprezentować wizualizację projektu. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z Waszym zainteresowaniem.

Mając na uwadze dobro naszych Klientów, służymy zawsze pomocą w zakresie rozwiązań technicznych i chętnie doradzamy w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

img